Grupa Karkonoska GOPR

Mistrzostwa Polski - Puchar Pilska 29.01.2011.

2011-01-29

W dniu 29 stycznia 2011r. w XI edycji Pucharu Pilska wystartował dwuosobowy zespół Pogotowia Górskiego z Karkonoszy w składzie: Sławek Czubak i Andrzej Sokołowski. Ostatecznie zespół zajął 9 miejsce. Trasa zawodów rozegrana została w rejonie Hali Miziowej w Beskidach. Trasa była dość wymagająca, do pokonania mieliśmy ok. 22km w tym 1500m przewyższenia. Czas jaki osiągnęliśmy to 2h21m. Ale najistotniejszą sprawą był fakt w jakich warunkach była poprowadzona trasa. Wg nas była bardzo niebezpieczna ze względu na cienką pokrywę śnieżną. Wystawało mnóstwo kamieni, które skutecznie zdrapywały zawodnikom krawędzie i ślizgi z nart. Poza tym nie obeszło się bez przygód. Na podejściach w sumie 4 razy odklejały się nam foki od nart co powodowało, że morale trochę podupadało;)
Niemniej jednak jak po każdych zawodach zostały wyciągnięte wnioski i z pozytywną myślą o kolejnych zawodach wróciliśmy do domów.
Pełne wyniki na stronie: http://www.ski-mountaineering.cz/
Opracowali: Andrzej Sokołowski, Sławek Czubak

Działalność GK GOPR jest współfinansowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji

Ta witryna używa plików cookie, tzw. "ciasteczek", w celu prowadzenia anonimowych statystyk wizyt użytkowników. Więcej...

Akceptuję, nie pokazuj więcej