Grupa Karkonoska GOPR

Zawody Ratowników WOPR I GOPR

       W dniach 10-12 lipca 2015r. na zaproszenie Sopockiego oddziału WOPR, ratownicy Grupy Karkonoskiej GOPR uczestniczyli w I zawodach ratowników wodnych i górskich. Areną dwudniowych zmagań była malowniczo położona plaża przy stacji ratunkowej Sopockich ratowników wodnych. Przy pięknej, słonecznej pogodzie ratownicy rywalizowali w zaplanowanych ośmiu konkurencjach wytrzymałościowo-technicznych, łączących elementy ratownictwa wodnego jak i górskiego. Dwuosobowe zespoły zgłoszone do zwodów składały się z jednego ratownika wodnego i jednego ratownika górskiego co gwarantowało świetną zabawę oraz nieprzewidywalność w typowaniu faworytów w poszczególnych konkurencjach. W zawodach brali udział ratownicy wodni z wielu stacji nadmorskich, Mazurskich i Legionowskiego WOPR z drugiej strony ratowników górskich reprezentowali ratownicy z czterech grup regionalnych Podhalańskiej, Jurajskiej, Wałbrzysko-Kłodzkiej oraz Karkonoskiej. 

Grupę Karkonoską GOPR reprezentowało dwóch ratowników, którzy w ogólnej klasyfikacji zajęli bardzo wysokie 1 oraz 4 miejsce.

Działalność GK GOPR jest współfinansowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji

Ta witryna używa plików cookie, tzw. "ciasteczek", w celu prowadzenia anonimowych statystyk wizyt użytkowników. Więcej...

Akceptuję, nie pokazuj więcej