Grupa Karkonoska GOPR

Stopień zagrożenia lawinowego

Nieokreślony

Zawody im. Antoniego Rychel marzec 2011

2011-03-12

X ZAWODY GK GOPR W NARCIARSTWIE ZJAZDOWYM
im ANTONIEGO RYCHEL
HALA SZRENICKA 12.03.2011

W Sobotę 12.03.11 odbyły się zawody w narciarstwie zjazdowym. Były to już X zawody organizowane przez Grupę Karkonoską GOPR, od dwóch lat noszą imię zmarłego już, byłego naczelnika naszej grupy Antoniego Rychel.
Wystartowało 17 załóg: 2 załogi z KPN, 1 załoga z Policji, 3 załogi ze SG, 1 załoga mieszana GOPR / SG i 9 załóg z GOPR
Slalom ustawiono na Trasie Zjazdowej FIS (na ścianie) i rozegrano 2 konkurencje zespołowe: zjazd indywidualny i zjazd z Akią ( aluminiowe sanie do transportu poszkodowanych). Suma łączna 3 czasów - czas przejazdu pierwszego załoganta, czas przejazdu drugiego załoganta i czas przejazdu z Akią dały końcowy wynik.
W grupie Juniorów wygrał zespół M Lipczyński, Ł Eysymont z łącznym czasem 02.34.37, drugie miejsce zajęli koledzy ratownicy z Grupy Wałbrzysko - Kłodzkiej Darek Roman i Paweł Łukaszewicz z czasem 02.39.00, miejsce trzecie zajęli R Jęcek, P Kurek z czasem 02.48.65.
W grupie Seniorów pierwsze miejsce zdobyli M Abramowicz, Z Bogaczyk z czasem 03.31.88, drugie miejsce M Barzak, W Jurdyga z czasem 03.33.52, trzecie miejsce M Przeworski, A Mędraś z czasem 04.02.78.
Organizatorzy pragną podziękować sponsorom: POLARTEC, WARMPEACE, SCHRONISKO NA HALI SZRENICKIEJ, RAFA - SPORT, DW MARYSIEŃKA, BAR TRAMP, jak również naszym partnerom LIPA-SKI, SUDETY LIFT i wszystkim którzy pomagali w organizacji zawodów.

Artur Ludwig

Działalność GK GOPR jest współfinansowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji

Ta witryna używa plików cookie, tzw. "ciasteczek", w celu prowadzenia anonimowych statystyk wizyt użytkowników. Więcej...

Akceptuję, nie pokazuj więcej